22 Halmyre Street, dzielnica Leith, Edynburg - blisko centrum, polskich i szkockich sklepów, szkół, poczty, biblioteki i na trasie autobusowej. Nowo wyremontowane, umeblowane i w pełni wyposażone, ekologiczne, trzy i cztero pokojowe mieszkania dla rodzin lub do wspólnego wynajmu przez przyjaciół będą dostępne od lutego 2008.W odpowiedzi na ogromne zapotrzebowanie na mieszkania wśród pracujących emigrantów, Lothian Homes Ltd wystąpiło z inicjatywą projektu, celem którego jest zapewnienie dobrych warunków mieszkaniowych dla emigrantów, którzy mieszkają i pracują w stolicy Szkocji.

Firma Lothian Homes Ltd przeznaczyła jeden z budynków na Ulicy Halmyre, przy Leith Walk na projekt, który zapewni szesnaście trzy i cztero pokojowych mieszkań dla rodzin oraz do wspólnego wynajmu przez pary lub przyjaciół. Blok mieszkaniowy usytuowany jest blisko centrum, sklepów, poczty, szkół, bibliotek oraz sieci autobusowej.

Termin wykonania
Pierwsze cztery mieszkania są gotowe w lutym 2008. Wykończenie wszystkich prac, włącznie z klatka schodową i terenem zielonym przy bloku planowane jest na wiosnę.

Wysokość czynszu
Czynsz za trzy pokojowe mieszkanie bez świadczeń wynosi £600 za miesiąc, a za
cztero pokojowe mieszkanie wynosi £700 za miesiąc. Depozyt za trzy pokojowe mieszkanie wynosi £700, a za cztero pokojowe mieszkanie   wynosi £800.

Przykładowy rozkład dwu i trzy pokojowego mieszkania:Wyposażenie
Mieszkania są wyposażone w nowe meble, są ocieplone, mają laminowane podłogi, nową - świetnie wyposażoną łazienkę z wanną i prysznicem, kuchnię z lodówką, pralkę i kuchenkę, wszystkie energetycznego standardu “A”.

Mieszkania te umożliwiają ekologiczny styl życia – w wyposażenie między innymi włączone są energooszczędne żarówki, sprytne liczniki, które pomagają w oszczędzaniu energii, energooszczędne ogrzewanie elektryczne, urządzenia do oszczędzania wody oraz specjalne pojemniki do recyklingu.

Wymagania i Preferencje
Kandydaci muszą mieć minimalny dochód miesięczny w wysokości £1500 netto i muszą podpisać umowę na minimum 6 miesięcy. Wymagane są referencje z banku lub od pracodawcy. Mile widziane będzie, jeżeli kandydat będzie zainteresowany ekologicznym stylem życia.

Trzymanie zwierząt za pozwoleniem najemcy.

Localizacja
22 Halmyre Street (mapa)
Edynburg

Podania
Zainteresowani proszeni są o kontakt z biurem “Polak w Szkocjiinfo@polakwszkocji.com,
telefon 07731 747463. 
Formularze można wypełnić w języku polskim.
 
 
  o firmie | usługi | oferta książkowa | kontakt
 
designed by tommedia